Ansatte

Under finner du våre avdelinger. Velg avdelingen du ønsker kontakt med, og finn personen du vil ha tak i.

Christian Lind

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie proff. Christian har 8 års erfaring med salg av alle våre produkter til de fleste kundegrupper, de siste 2 årene med ansvar for proff bilpleie og bilvask. Christian dekker bilpleie (hovedsakelig proff) i Oslo, Akershus og Østfold, i tillegg til forhandlerkunder i Norge. Christian har også konseptansvar for Autoglym Professional Bilpleiesenter.

tlf. +47 982 08 546
christian.lind@krefting.no

Helge Christiansen

Salgssjef. Helge har de siste 12 årene vært vår salgssjef, og har i tillegg kjede/storkundeansvar for våre kunder innen bilrekvisita, VVS, Grønthandel og øvrige storkunder i Norge og Sverige.

tlf. +47 954 64 510
helge.christiansen@krefting.no

Inger S. Løvaas

Markedsansvarlig Krefting & Co AS. Inger har mange års erfaring hos oss, og har kategoriansvar for insekt- og skadedyrsprodukter, og har ansvar for utvalgte kunder innen jordbruk og hagesentre.

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Ivar Bjørklund

Selger og kategoriansvarlig Ferro-Bet og Ferro- Guard.

tlf. 90090052
ivar.bjorklund@krefting.no

Laila Sæbø

Selger. Laila har mange års erfaring fra ulike bransjer, de siste 7 årene med ulike kjemiske produkter. Laila dekker alle våre kunder i Agder og Rogaland.

tlf. 916 36 471
laila.sabo@krefting.no

Mikkel Gulbrandsen

Selger - Ansvarlig for salg direkte fra bil i østlandsområdet.

tlf. 922 32 052
mikkel.gulbrandsen@krefting.no

Nina Cathrine Pettersen

KAM, kategoriansvarlig Herdins. Nina har lang fartstid innenfor interiør- og farvehandelen. Nina har kjede/storkundeansvar for våre bygg- og farvehandelskjeder og grossister.

tlf. +47 97 53 56 33
nina.pettersen@krefting.no

Øyvind K. Lillebergen

Selger fag. Øyvind har mange års erfaring fra Jernia, de siste årene som butikksjef der. Øyvind dekker bygg- og farvehandlere i Oslo, Akershus, Østfold, Vestfold og Buskerud, samt bilpleie og bygg- og farvehandlere i Hedmark og Oppland.

tlf. 97711763
oyvind.lillebergen@krefting.no

Richard Sterner

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie forbruker. Richard har mange års erfaring fra bilpleiebransjen, de siste 4 årene hos oss. Richard dekker bil- og båtpleiekunder (butikk og proff) i Oslo, Akershus, Østfold, Buskerud og Vestfold, samt bil- og båtpleie og bygg- og farvehandlere i Telemark.

tlf. +47 934 58 240
richard.sterner@krefting.no

Roald Lutdal

Selger. Roald har siden 2005 jobbet med bilvaske utstyr, bilpleie m.m. hvor han har bred kunnskap og erfaring. Roald dekker alle våre kunder i Trøndelag, Hordaland og Møre og Romsdal.

tlf. 90830171
roald.lutdal@krefting.no

Inger S. Løvaas

Markedsansvarlig Krefting & Co AS. Inger har mange års erfaring hos oss, og har kategoriansvar for insekt- og skadedyrsprodukter, og har ansvar for utvalgte kunder innen jordbruk og hagesentre.

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Jacob Krefting

Markedssjef

tlf. 932 82 515
jacob.krefting@krefting.no

Linda Holmsten

Grafisk design - Kategoriansvarlig Hagerty - Marked og salgssupport Sverige

tlf. 993 59 016
linda.holmsten@krefting.no

Heidi Sanne

Sentralbord

tlf. 938 62 363
heidi.sanne@krefting.no

Helge Christiansen

Salgssjef. Helge har de siste 12 årene vært vår salgssjef, og har i tillegg kjede/storkundeansvar for våre kunder innen bilrekvisita, VVS, Grønthandel og øvrige storkunder i Norge og Sverige.

tlf. +47 954 64 510
helge.christiansen@krefting.no

Jacob Krefting

Markedssjef

tlf. 932 82 515
jacob.krefting@krefting.no

Rune Wisted-Thu

Forretningsutvikler

tlf. 913 91 222
rune.wisted-thu@krefting.no

David Skuse

Lagermedarbeider

tlf. 970 64 640
david.skuse@krefting.no

Ni Uk Sailuai

Produksjonsmedarbeider

tlf. 908 68 128

Stian Jartung

Ordremottaker

tlf. 941 27 503
stian.jartung@krefting.no