Ansatte

Under finner du våre avdelinger. Velg avdelingen du ønsker kontakt med, og finn personen du vil ha tak i.

Christian Lind

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie proff Christian

tlf. +47 982 08 546
christian.lind@krefting.no

Tappekran til 25 L  61mm.

Erik Enersen

Operativ salgssjef

tlf. 957 63 143
erik.enersen@krefting.no

Helge Christiansen

Komersiell sjef (KAM)

tlf. +47 954 64 510
helge.christiansen@krefting.no

Inger Strandgaard Løvaas

Markedsansvarlig og KAM

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Gulvstativ - papir

Kai Klokstad

Selger - Salg direkte fra bil i østlandsområdet

tlf. 97712840
kai.klokstad@krefting.no

Øyvind K. Lillebergen

Selger fag

tlf. 97711763
oyvind.lillebergen@krefting.no

Inger Strandgaard Løvaas

Markedsansvarlig og KAM

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Jacob Krefting

Markedssjef

tlf. 932 82 515
jacob.krefting@krefting.no

Linda Holmsten

Grafisk design - Kategoriansvarlig Hagerty - Marked og salgssupport Sverige

tlf. 993 59 016
linda.holmsten@krefting.no

Tappekran til 25 L  61mm.

Erik Enersen

Operativ salgssjef

tlf. 957 63 143
erik.enersen@krefting.no

Heidi Sanne

Sentralbord

tlf. 938 62 363
heidi.sanne@krefting.no

Helge Christiansen

Komersiell sjef (KAM)

tlf. +47 954 64 510
helge.christiansen@krefting.no

Jacob Krefting

Markedssjef

tlf. 932 82 515
jacob.krefting@krefting.no

Tappekran til 25 L  61mm.

Kristin Weiss

Innkjøpssjef

tlf. 932 30 343
kristin.weiss@krefting.no

David Skuse

Lagermedarbeider

tlf. 970 64 640
david.skuse@krefting.no

Tappekran til 25 L  61mm.

Kristin Weiss

Innkjøpssjef

tlf. 932 30 343
kristin.weiss@krefting.no

Ni Uk Sailuai

Produksjonsmedarbeider

tlf. 908 68 128

Stian Jartung

Ordremottaker

tlf. 941 27 503
stian.jartung@krefting.no