Ansatte

Under finner du våre avdelinger. Velg avdelingen du ønsker kontakt med, og finn personen du vil ha tak i.

Christian Lind

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie proff

tlf. +47 982 08 546
christian.lind@krefting.no

Munnstykke til stålrør avfetting

Ivar Bjørklund

Selger Ferro-Bet og Ferro- Guard

tlf. 90090052
ivar.bjorklund@krefting.no

Laila Sæbø

Selger Sør- og Vestlandet

tlf. 916 36 471
laila.sabo@krefting.no

Nina Cathrine Pettersen

KAM faghandel

tlf. +47 97 53 56 33
nina.pettersen@krefting.no

Øyvind K. Lillebergen

Selger fag

tlf. 97711763
oyvind.lillebergen@krefting.no

Richard Sterner

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie forbruker

tlf. +47 934 58 240
richard.sterner@krefting.no

Inger S. Løvaas

Markedsansvarlig Kategoriansvarlig insekter og skadedyr

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Linda Holmsten

Grafisk design - Kategoriansvarlig Hagerty - Marked og salgssupport Sverige

tlf. 993 59 016
linda.holmsten@krefting.no

Rune Wisted-Thu

Forretningsutvikler

tlf. 91 391 122
rune.wisted-thu@krefting.no

Heidi Sanne

Sentralbord

tlf. 938 62 363
heidi.sanne@krefting.no

Kristine Løland Holmqvist

Kjemiker - Ansvarlig sikkerhetsdatablader

tlf. 408 54 321
kristine@krefting.no

David Skuse

Lagermedarbeider

tlf. 970 64 640
david.skuse@krefting.no

Piotr Wardowski

Produksjon

tlf.

Symaskinolje 150 ml

Stian Jartung

Ordremottaker

tlf. 941 27 503
stian.jartung@krefting.no