Ansatte

Under finner du våre avdelinger. Velg avdelingen du ønsker kontakt med, og finn personen du vil ha tak i.

Christian Lind

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie proff

tlf. +47 982 08 546
christian.lind@krefting.no

Jan Magne Andreassen

Selger - Kategoriansvarlig Ferro-Bet og Herdins

tlf. +47 920 55 467
jan.magne.andreassen@krefting.no

Richard Sterner

Selger - Kategoriansvarlig bilpleie forbruker

tlf. +47 934 58 240
richard.sterner@krefting.no

Robin Eriksen-Moe

Selger

tlf. 468 05 846
robin.moe@krefting.no

Inger S. Løvaas

Markedsansvarlig Kategoriansvarlig insekter og skadedyr

tlf. 900 45 129
inger.lovaas@krefting.no

Linda Holmsten

Grafisk design - Kategoriansvarlig Hagerty - Marked og salgssupport Sverige

tlf. 993 59 016
linda.holmsten@krefting.no

Rune Wisted-Thu

Forretningsutvikler

tlf. 91 391 122
rune.wisted-thu@krefting.no

Heidi Sanne

Sentralbord

tlf. 938 62 363
heidi.sanne@krefting.no

Kristine Løland Holmqvist

Kjemiker - Ansvarlig sikkerhetsdatablader

tlf. 408 54 321
kristine@krefting.no

David Skuse

Lagermedarbeider

tlf. 970 64 640
david.skuse@krefting.no

Didrik Sivertsen

Ordre og logistikk

tlf. 979 57 055
didrik.sivertsen@ krefting.no

Kristine Løland Holmqvist

Kjemiker - Ansvarlig sikkerhetsdatablader

tlf. 408 54 321
kristine@krefting.no

Piotr Wardowski

Produksjon

tlf.